16X1.5MM, 19MM 3/4" BLACK... - ACTENT189B27H-0-B
Description
ACORN LUG BOLTS - 27MM HEX 19MM, (1)
3 year warranty on finish
Specifications
Details
Finish:
black
Lug Nut Size:
16mm x 1.50
Overall Length (mm):
27
Reviews
(0)
Reviews Coming Soon
CANADIAN OWNED AND OPERATED
Professional Grade Installation
View Details
AIR MILES® Reward Program
View Details
Price Protection Policy
Shipping and Returns
Flexiti Financing
Affirm Financing
16X1.5MM, 19MM 3/4" BLACK LUG BOLT HEX CONE 27MM